Veikėjo vardas:
Slaptažodis:


Pradėti naują temą    Atsakyti į pranešimąShare

NUO KO PRADĖTI (GIDAS)

Soomin Kwon Paslaptis + gimtadienis
Soomin Kwon
NUO KO PRADĖTI (GIDAS) Cedb13637170f2bdcf892ac3f88f1ede2d38bef7
VEIKĖJO VEIDAS : Kim Bora Bora (SuA)
  2021-09-11, 17:18

Jintaek Gwan, Diana Kitsenkova, Haneul Kwon, Hyunki Noe, Anastasiya Kalashnikova and Seojun Kang ♡ this post


Kiekvienas forumas yra bent šiek tiek skirtingas, tad natūraliai nariams bei svečiams gali kilti šiokių tokių neaiškumų. Tam ir yra skirta ši tema - tam, kad kiekvienas (tiek RPG forumų žinovas, tiek visiškas naujokas) žingsnis po žingsnio žinotų, ką reikia daryti, norint pilnai funkcionuoti forumo erdvėje.

PRIEŠ REGISTRUOJANTIS:
1. Peržvelkite VEIKĖJŲ SĄRAŠĄ ir susiraskite jums patinkantį personažą. Kaip matote, kiekvieno personažo nuotrauką juosia raudonas arba žalias rėmelis. Jų reikšmė paprasta - raudona reiškia, kad veikėjas užimtas, tuo tarpu žalia - veikėjas laisvas ir galite jį imti. Primename, kad taip pat galite kurti ir savo veikėjus.
2. Peržiūrėkite užimtų VEIKĖJŲ VEIDŲ sąrašą. Forume kiekvienam veikėjui naudojame norimus ir pasirinktus garsenybių veidus. Tačiau jūsų norimas veidas turi būti laisvas (neįrašytas į sąrašą). Jeigu sąraše jūsų norimas veidas yra, rekomenduojame apgalvoti kitą variantą. Forume veidai nesidubliuoja.
3. Pasiskaitykite TAISYKLES. Forume jų laikytis privalu.
4. Užsukite į PAIEŠKŲ temą. Čia forumo nariai talpina forume norimų pamatyti veikėjų skelbimus, tad siūlome apsvarstyti ir šiuos variantus. Taip pat čia galėsite dėti ir savo skelbimus (tą daryti leidžiama tik nariams, svečiai talpinti paieškų skelbimų negali).

REGISTRACIJA:
1. Jei, susipažinus su forumu, nuspręsite, kad norite dalyvauti RPG veikloje, belieka užsiregistruoti. Tą padaryti galima nesunkiai, paspaudus registracijos mygtuką meniu juostoje puslapio viršuje, sutikus su sąlygomis ir užpildžius reikalingą informaciją. Registruojamės VEIKĖJO VARDU IR PAVARDE. Registruojantis el.paštas neprivalo būti tikras, bet pirmąjį veikėją rekomenduojame užregistruoti naudojamu el.paštu.
2. Jūsų paskyra aktyvuota iš karto, tad nedelsdami galite prisijungti. Sveikiname, jūs jau esate forumo narys!

KAS TOLIAU?
1. Asmeninėse žinutėse (pasiekiamos meniu juostoje puslapio viršuje paspaudus "JŪS TURITE NAUJŲ PRANEŠIMŲ") jūsų lauks automatinė pasveikinimo žinutė, kur rasite nuorodas į svarbiausias forumo temas. Sekant jomis, jūsų tolimesni veiksmai turėtų būti šie:
1.1. Pasireikškite šioje temoje ir priskirkite savo veikėją grupei. Jeigu jūsų veikėjas dar neegzistuoja sąraše, sekite pirmame pranešime esančiomis nuorodomis, užpildykite anketą ir tuomet jūsų veikėjas bus pridėtas prie sąrašo.
1.2. Šioje temoje pažymėkite, kokį veidą naudosite savo veikėjui. Rekomenduojame apsvarstyti variantus, siūlomus šioje temoje.
1.3. Sukurkite savo veikėjui svarbiausias temas: santykių (kategorijoje yra santykių kodo tema, tą kodą galite naudoti, jei tik norite), telefonų, socialinių medijų, aprangos, būsto (nebent norite, kad jūsų veikėjas būtų benamis ar dėl kitų priežasčių būsto turėti nenorite).
2. Metas susitvarkyti veikėjo profilį. Tą galite padaryti viršutinėje meniu juostoje paspaudę "APRAŠYMAS".
2.1. Ties informacijos skiltimi rasite pildomus laukelius, tokius kaip "VEIKĖJO IŠVAIZDA:", "GRAFIKOS KREDITAS:" (nurodo į jūsų parašo/avataro gamintoją) ir pan. Skatiname juos užsipildyti. Informaciją keisti galėsite bet kada.
2.2. Parašo skiltyje talpinkite paveikslėlį, gifus, kurie matysis kiekvieno jūsų parašyto pranešimo apačioje. Gražesniam apiforminimui rekomenduojame koduotes, kurias rasite čia.
NUO KO PRADĖTI (GIDAS) Ruz6Jda
2.3. Avataro skiltyje galite keisti savo avatarą, kuris taip pat, kaip ir parašas, matysis prie kiekvieno jūsų pranešimo (šone). Simbolių skaičius, telpantis laukelyje yra ribotas, tad jei pilna nuoroda netelpa, rekomenduojame nuorodą patrumpinti naudojant šią svetainę.
NUO KO PRADĖTI (GIDAS) SBfiuve
2.4. Veikėjo informacijos skiltyje galite išplėsti savo veikėjo aprašymą.
3. O dabar metas leistis į RPG veiklą! RPG vyksta MASKVOS, BŪSTŲ, UŽMIESČIO ir UŽSIENIO kategorijose.
3.1. Pranešimus rašome III asm., būtuoju arba esamuoju laiku.
3.2. Norint susirasti partnerį RPG veiksmui, galite iš veikėjo perspektyvos rašyti kitam asmeniui telefonu, tartis per PM, kitais kanalais ir žinoma, RPG susitikimų temoje. Šioje temoje rašyti galite bet kada, kada norite naujo RPG, kadangi ribojamų vietų skaičiaus pas mus nėra.

Štai ir viskas, jūs jau esate pilnai funkcionuojantis forumo narys. Sveikiname!

KITA:
1. Kilus neaiškumams ar turint kitokių klausimų (pvz., jums reikia patarimo renkantis veidą) visada galite rašyti į PAGALBOS temą. Tiek forumo administracija, tiek nariai pasistengs jums padėti.
2. Temą klausimams ir/ar nusiskundimams rasite ČIA.
3. Forume galioja politika, kuria remiantis veikėjas atlaisvinamas po 14 ar daugiau neaktyvumo dienų. Tad, jei nenorite prarasti savo veikėjo, išvykimo atveju būtinai praneškite ČIA.
4. Jeigu jūsų veikėjas jums pabodo ar nepatinka, visada galite jį pakeisti. Norint tą padaryti, rašykite ČIA ir administracija pakeis jūsų veikėjo vardą. Pakeitus veikėją būtinai surinkite savo buvusio veikėjo temas (santykių, telefono, būsto ir t.t.) ir nuorodas patalpinkite ČIA. Taip pat nepamirškite iš naujo priskirti savo veikėją į grupę bei pažymėti naują norimą veidą (jeigu jį keičiate. Jei ne, tereikės paprašyti pakeisti veikėjo vardą prie pasirinkto veido).
5. DISKUSIJOS - erdvė, nebepriskiriama RPG. Čia jau nebereikia rašyti iš veikėjo perspektyvos, "KĄ ŠIUO METU GALVOJI?" galite ne tik reikšti savo mintis bei apmąstymus, bet taip pat ir diskutuoti/šnekučiuotis su kitais forumo nariais. Visos kitos temos taip pat funkcionuoja narių poreikiams.
6. KŪRYBA. Dirbi fotošopu? Kuri ikonas/avatarus, gifus ar kitas grožybes, kuriomis gali pasipuošti forumo nariai? Čia gali susikurti savo temą. Kūrėjų sukurtose temose nariai gali prašyti avatarų ar gifų savo veikėjų profiliams.
7. Nepasididžiuokite ir prisijunkite prie DISCORD serverio.
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs galite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: THE NEW START :: svečiams-
Pradėti naują temąAtsakyti į pranešimąPereiti į: