Pradėti naują temąAtsakyti į pranešimą
Nuo ko pradėti? (GIDAS)
Diana Kitsenkova
Diana Kitsenkova
Nuo ko pradėti? (GIDAS) WYhUfzY
GRAFIKOS KREDITAS : Chaoticmuse ir unownus
VEIKĖJO VEIDAS : Silkė
Paslaptis
2023-04-24, 19:45
Kiekvienas forumas yra bent šiek tiek skirtingas, tad natūraliai nariams bei svečiams gali kilti šiokių tokių neaiškumų. Tam ir yra skirta ši tema - tam, kad kiekvienas (tiek RPG forumų žinovas, tiek visiškas naujokas) žingsnis po žingsnio žinotų, ką reikia daryti, norint pilnai funkcionuoti forumo erdvėje.

PRIEŠ REGISTRUOJANTIS:
1. Peržvelkite VEIKĖJŲ SĄRAŠĄ ir susiraskite jums patinkantį personažą. Kaip matote, kiekvieno personažo nuotrauką juosia raudonas arba žalias rėmelis. Jų reikšmė paprasta - raudona reiškia, kad veikėjas užimtas, tuo tarpu žalia - veikėjas laisvas ir galite jį imti. Primename, kad taip pat galite kurti ir savo veikėjus.
2. Peržiūrėkite užimtų VEIKĖJŲ VEIDŲ sąrašą. Forume kiekvienam veikėjui naudojame norimus ir pasirinktus garsenybių veidus. Tačiau jūsų norimas veidas turi būti laisvas (neįrašytas į sąrašą). Jeigu sąraše jūsų norimas veidas yra, rekomenduojame apgalvoti kitą variantą. Forume veidai nesidubliuoja.
3. Pasiskaitykite TAISYKLES. Forume jų laikytis privalu.
4. Užsukite į PAIEŠKŲ temą. Čia forumo nariai talpina forume norimų pamatyti veikėjų skelbimus, tad siūlome apsvarstyti ir šiuos variantus. Taip pat čia galėsite dėti ir savo skelbimus (tą daryti leidžiama tik nariams, svečiai talpinti paieškų skelbimų negali).

REGISTRACIJA:
1. Jei, susipažinus su forumu, nuspręsite, kad norite dalyvauti RPG veikloje, belieka užsiregistruoti. Tą padaryti galima nesunkiai, paspaudus registracijos mygtuką meniu juostoje puslapio viršuje, sutikus su sąlygomis ir užpildžius reikalingą informaciją. Registruojamės VEIKĖJO VARDU IR PAVARDE. Registruojantis el.paštas neprivalo būti tikras, bet pirmąjį veikėją rekomenduojame užregistruoti naudojamu el.paštu.
2. Jūsų paskyra aktyvuota iš karto, tad nedelsdami galite prisijungti. Sveikiname, jūs jau esate forumo narys!

KAS TOLIAU?
1. Asmeninėse žinutėse (pasiekiamos meniu juostoje puslapio viršuje paspaudus "JŪS TURITE NAUJŲ PRANEŠIMŲ") jūsų lauks automatinė pasveikinimo žinutė, kur rasite nuorodas į svarbiausias forumo temas. Sekant jomis, jūsų tolimesni veiksmai turėtų būti šie:
1.1. Pasireikškite PASKIRSTYMO Į GRUPES temoje ir priskirkite savo veikėją grupei. Jeigu jūsų veikėjas dar neegzistuoja sąraše, sekite pirmame pranešime esančiomis nuorodomis, užpildykite anketą ir tuomet jūsų veikėjas bus pridėtas prie sąrašo.
1.2. VEIKĖJŲ VEIDŲ temoje pažymėkite, kokį veidą naudosite savo veikėjui. Rekomenduojame apsvarstyti variantus, siūlomus SIŪLOMŲ IŠVAIZDŲ temoje.
1.3. Sukurkite savo veikėjui svarbiausias temas: santykių (kategorijoje yra santykių kodo tema, tą kodą galite naudoti, jei tik norite), telefonų, socialinių medijų, aprangos, būsto (nebent norite, kad jūsų veikėjas būtų benamis ar dėl kitų priežasčių būsto turėti nenorite).
2. Metas susitvarkyti veikėjo profilį. Tą galite padaryti viršutinėje meniu juostoje paspaudę "APRAŠYMAS".
2.1. Ties informacijos skiltimi rasite pildomus laukelius, tokius kaip "VEIKĖJO IŠVAIZDA:", "GRAFIKOS KREDITAS:" (nurodo į jūsų parašo/avataro gamintoją) ir pan. Skatiname juos užsipildyti. Informaciją keisti galėsite bet kada.
2.2. Parašo skiltyje talpinkite paveikslėlį, gifus, kurie matysis kiekvieno jūsų parašyto pranešimo apačioje. Gražesniam apiforminimui rekomenduojame koduotes, kurias rasite čia.
Nuo ko pradėti? (GIDAS) Ruz6Jda
2.3. Avataro skiltyje galite keisti savo avatarą, kuris taip pat, kaip ir parašas, matysis prie kiekvieno jūsų pranešimo (šone). Simbolių skaičius, telpantis laukelyje yra ribotas, tad jei pilna nuoroda netelpa, rekomenduojame nuorodą patrumpinti naudojant šią svetainę.
Nuo ko pradėti? (GIDAS) SBfiuve
2.4. Veikėjo informacijos skiltyje galite išplėsti savo veikėjo aprašymą.
3. O dabar metas leistis į RPG veiklą! RPG vyksta BERLYNO, BŪSTŲ, UŽMIESČIO ir UŽSIENIO kategorijose.
3.1. Pranešimus rašome III asm., būtuoju arba esamuoju laiku.
3.2. Norint susirasti partnerį RPG veiksmui, galite iš veikėjo perspektyvos rašyti kitam asmeniui telefonu, tartis per PM, kitais kanalais ir žinoma, RPG susitikimų temoje. Šioje temoje rašyti galite bet kada, kada norite naujo RPG, kadangi ribojamų vietų skaičiaus pas mus nėra.

Štai ir viskas, jūs jau esate pilnai funkcionuojantis forumo narys. Sveikiname!

KITA:
1. Kilus neaiškumams ar turint kitokių klausimų (pvz., jums reikia patarimo renkantis veidą) visada galite rašyti į PAGALBOS temą. Tiek forumo administracija, tiek nariai pasistengs jums padėti.
2. Temą klausimams ir/ar nusiskundimams rasite ČIA.
3. Forume galioja politika, prašanti laikytis tam tikro aktyvumo. Tad, jei nenorite prarasti savo veikėjo, išvykimo atveju būtinai praneškite ČIA.
4. Jeigu jūsų veikėjas jums pabodo ar nepatinka, visada galite jį pakeisti. Norint tą padaryti, rašykite ČIA ir administracija pakeis jūsų veikėjo vardą. Pakeitus veikėją būtinai surinkite savo buvusio veikėjo temas (santykių, telefono, būsto ir t.t.) ir nuorodas patalpinkite ČIA. Taip pat nepamirškite iš naujo priskirti savo veikėją į grupę bei pažymėti naują norimą veidą (jeigu jį keičiate. Jei ne, tereikės paprašyti pakeisti veikėjo vardą prie pasirinkto veido).
5. DISKUSIJOS - erdvė, nebepriskiriama RPG. Čia jau nebereikia rašyti iš veikėjo perspektyvos, "KĄ ŠIUO METU GALVOJI?" temoje galite ne tik reikšti savo mintis bei apmąstymus, bet taip pat ir diskutuoti/šnekučiuotis su kitais forumo nariais. Visos kitos temos taip pat funkcionuoja narių poreikiams.
6. KŪRYBA. Dirbi fotošopu? Kuri ikonas/avatarus, gifus ar kitas grožybes, kuriomis gali pasipuošti forumo nariai? Čia gali susikurti savo temą. Kūrėjų sukurtose temose nariai gali prašyti avatarų ar gifų savo veikėjų profiliams.
7. Nepasididžiuokite ir prisijunkite prie DISCORD serverio.
Diana Kitsenkova
Diana Kitsenkova
Nuo ko pradėti? (GIDAS) WYhUfzY
GRAFIKOS KREDITAS : Chaoticmuse ir unownus
VEIKĖJO VEIDAS : Silkė
Paslaptis
2023-04-24, 19:46
PRANEŠIMAI

2023.01.01 forume atsirado PRANEŠIMŲ (NOTIFICATIONS) funkcija, kuri informuoja apie:
1. Naujus pranešimus jūsų sekamose temose;
2. Kitų reakcijas į jūsų pranešimus;
3. Asmenis, kurie jus pažymi savuose pranešimuose;
4. Gautas asmenines žinutes;
5. Kitais atvejais

Nuo ko pradėti? (GIDAS) F6TsFMF

Nuo ko pradėti? (GIDAS) 4RegA6K
PRANEŠIMŲ funkciją rasite kairiame viršutiniame forumo lango kampe.
Kai kurios naršyklės šios funkcijos gali pilnai nepalaikyti.

Pranešimų nustatymai

Savo veikėjo profilyje (Meniu juosta - aprašymas - notifications) matysite veikėjų nustatymus ir VISUS pranešimus. Čia galite koreguoti nustatymus bei tvarkyti VISUS pranešimus (naudinga esant dideliam jų skaičiui).
Nuo ko pradėti? (GIDAS) 5

Numatytais nustatymais jūs, kiekvieną kartą parašę į vieną iš forumo temų, imate ją sekti. Tai reiškia, kad kiekvieną kartą kitam asmeniui parašius į tą pačią temą, jūs apie tai būsite informuoti. Egzistuojant tokioms temoms, kaip "KĄ ŠIUO METU GALVOJI?", daugeliui tai nėra patogu. Rekomenduojame pakoreguoti pranešimų nustatymus, kurių dėka kiekvienu nauju pranešimu automatiškai nepradėsite sekti temos ir tą daryti galėsite tik paspaudę temos puslapio apačioje esantį mygtuką. Nuo ko pradėti? (GIDAS) 7 Tą padaryti galite savo veikėjo profilio nustatymuose (Meniu juosta - aprašymas - nustatymai) pasirinkę "NE" ties laukeliu "VISADA PERSPĖTI MANE APIE ATSAKYMUS".
Nuo ko pradėti? (GIDAS) 9

Turint klausimų, visuomet galite kreiptis į administraciją  Nuo ko pradėti? (GIDAS) 2260815111  
India Lou-Coldren
India Lou-Coldren
Nuo ko pradėti? (GIDAS) Inkagif1-1
GRAFIKOS KREDITAS : aes gif: maliblue | code: chaoticmuse
VEIKĖJO VEIDAS : Inka Williams
Velykos + vestuvės
2024-03-28, 19:06

Augustus Zedler Martez ♥ loved this post

KITO VEIKĖJO SWITCH

2024.03.03 forumo navigacinėje juostoje atsirado mygtukas KITAS VEIKĖJAS su patogia ir greita perjungimo tarp paskyrų funkcija, nereikalaujančia kaskart iš naujo vesti prisijungimo duomenų. Nuo ko pradėti? (GIDAS) WOTviZJ
Ištaisius smulkias klaidas, ši funkcija oficialiai lieka forume, o ja naudotis – itin lengva.
• Norint pridėti paskyrą – spaudžiate šį mygtuką Nuo ko pradėti? (GIDAS) 2PXbiR9
• Norint pašalinti paskyrą – spaudžiate mažą „x“ prie ikonėlės Nuo ko pradėti? (GIDAS) OSy50ZB
• Norėdami atnaujinti pakeistos paskyros avatarą, tereikia ikonėlių stulpelyje ant įjungtos paskyros nuspausti dešinį pelės klavišą
• Ikonėlių išdėstymą galite susidėlioti pagal save tiesiog drag&drop būdu

turint klausimų – kreipkitės į administraciją

Sponsored content
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs galite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Pradėti naują temąAtsakyti į pranešimą
Pereiti į: